Dziś jest 9 maja 2021 r.
6925. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3852. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3552. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)
Park Stołeczny

SLP gra!!!

Korona nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów opublikowanych w ramach Parku stołecznego. Opublikuj swój wpis lub film z YouTube.

22 maja 2010 r., 17:58 — Leszek Żółtowski

Mamy 22 maja - start nowego sezonu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej. Na wstępie chciałbym sprostować jeden z poprzednich wpisów - pisałem że zakończył się sezon 11 a w rzeczywistości był to sezon 10. Sezon 11 dopiero się zaczyna:D Za pomyłkę i wprowadzenie w błąd przepraszam.
Przejdźmy do meritum - zmiany, zmiany, zmiany.

W pierwszej kolejności zmiany personalne: w nowo wybranym Zarządzie Ligi zasiadają: Krzysztof "Vhirs" Macak, Timios Kiechajas i Leszek Żółtowski. Ostatni z panów został wybrany nowym prezesem.

Poprzedni prezes - Vhirs - przed rozpoczęciem rozgrywek dokonał istotnych zmian w Lidze. W wyniku nieaktywności i usunięcia niektórych menadżerów, ilość zespołów zmalała a 3 nowe drużyny załatały dziurę tylko w części. W tej sytuacji, najwyższa klasa rozgrywkowa czyli Ekstraklasa liczy 10 zespołów, natomiast niższe ligi - 2noobs Ekstraklasa 1 i 2noobs Ekstraklasa 1 - mają po 9 teamów (w zeszłym sezonie miały po 10).

Nowy prezes, Leszek Żółtowski, od razu zabrał się do pracy. Uczestnikom SLP zaprezentował propozycje rozwoju Ligi ? promocję oraz jej metody, a także generalny remont strony internetowej SLP. Ponadto przedstawił im ciekawą inicjatywę, o której nie długo dowiecie się na Forum Centralnym.

Przypomnienie od Zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej: każdy kto chciałby przystąpić do gry, musi poczekać na zakończenie sezonu 11, lub poczekać na wakat na stanowisku trenera którejś z obecnych drużyn, aby móc przejąć dany zespół. O wakatach będziemy informować na Forum Centralnym.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 617 razy.

Wynagrodź twórcę

Wpłaciło różnych osób: 0.
Wpłacono łącznie: lt.

- Twoje konto bankowe
- Hasło do konta

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.044 sekundy