Dziś jest 6 czerwca 2020 r.
6588. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3515. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3215. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Nowe, stare... Wieści Teutońskie"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

15 czerwca 2005 r., 22:51 — Wiktor Szpunar

Nową oprawą graficzną pochwalili się we wtorek redaktorzy Wieści Teutońskich, najsprawniej dałającej, sarmackiej gazety prowincjonalnej. W związku z bardzo szybkim rozwojem samych Wieści warto przyjrzeć się bliżej rozwojowi gazety.

Pierwsze nowości zaczęły napływać od 14 lutego tego roku. Nie przypuszczano wtedy, że gazeta rozwinie się do obecnej postaci. Lubiane przez wielu za częste aktualizacje i gorące tematy Wieści Teutońskie zyskiwało z dnia na dzień kolejnych czytelników...

22 maja do spokojnie pracującej ekipy, dowodzonej przez Michała Dahlke (zwanego Lordem Daltonem) dołączył energiczny Adrian Gaj. Szybko stał się najaktywniejszym redaktorem i do pierwszego czerwca dobrze prowadził gazetę. Wtedy jednak redaktor A.G. musiał wyjechać na kilka dni i działalność gazety stanęła, aż do... czternastego czerwca!

Gdy większość Sarmatów pogodziła się już ze stratą Wieśći Teutońskich, te złapały drugi oddech, poczęści za sprawą świetnej oprawy, jaką przygotował Zbyszko Browarczyk, a z drugiej strony dzięki ciekawym artykułom o bieżących wydarzeniach jak Autogate czy inne, na których temat poczytacie pod adresem http://ziutek.fastom.pl/wiesci/, bo właśnie tam są teraz dostępne Wieści Teutońskie.

Dla zainteresowanych archiwaliami: http://wiesci.teutonskie.prv.pl/.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 374 razy.

Komentarze

2005-06-15 23:15 - autor: Zbyszko "ziutek" Browarczyk
Wkrótce kolejne niespodzianki! Nie tylko w postaci ciekawych artykułów!

2005-06-16 10:47 - autor: Tomasz kaw. "avatar" Chojnacki
Panie red., a jak pan wysnuł wniosek, iż WT są najsprawniej działającą gazetą prowincjonalną i co to oznacza: najsprawniej działająca???

2005-06-16 13:41 - autor: Iulius Caius bnt Caesar
Brukowcem, nie gazetą. I to poważnym brukowcem - nie tak jak Gazeta Wybiórcza, która jest humorystyczna...

2005-06-16 14:04 - autor: Tomasz kaw. "avatar" Chojnacki
brukowce tez sa potrzebne - dla plebsu... znaczy sie dla ludu chcialem powiedziec :-)

2005-06-16 14:29 - autor: Wiktor hr. "Avistak" Szpunar
Drogi Panie Avatarze :-) Skad? Ano stad, ze co nieco orientuje sie w sarmackiej prasie i nie widze aktywniejszej gazety dotyczacej pojedynczej prowincji. Jest oczywiscie wspanialy Niecodziennik, ale jak sam piszesz jest to gazeta lub czasopismo miedzyprowincjonalne. Dziekuje za glos, polecam sie na przyszlosc ;-)

2005-06-16 14:35 - autor: Zbyszko "ziutek" Browarczyk
Jest jeszcze mój "stary" Tropicańczyk :D :D Kiedy to było... :P
http://www.tropicanczyk.prv.pl/

2005-06-16 14:44 - autor: Adrian "Adii" Gaj
Heh, Cezarku- WT nie są brukowcem- to tylko ty je tak odbierasz. Ty jesteś przyzwyczajony, że jesteś jedynym redaktorem w Sarmacji, na dodatek redaktorem poczytnego dziennika (który nawet nie jest dziennikiem). Ale Sarmacja się rozwija- i widzisz ujawniliśmy aferę- może nie największą jak pisałem, ale dużą- a ty się takim czymś pochwalić niestety nie możesz:P A jakbyś cokolwiek wiedział o brukowcach inaczej (i tu uważaj, mądre słowo) tabloidach to nie porównywałbyś NAJSPRAWNIEJ DZIAŁAJĄCEJ GAZETY PROWINCJONALNEJ, czyli WT do takich gazet jak Fakt! Bo Fakt kłamie i rzuca bezpodstawne oskarżenia, a my mamy oprócz oskarżeń DOWODY!!! I oczywiście dziękuje Avistakowi za artykuł o nas, a Juliuszowi, że zgodził się go umieścić- mimo nie ukrywanej niechęci do WT. Wieści Teutońskie- codziennie!!!

2005-06-16 17:22 - autor: Jakob mar.
Cóżeście zrobili z Wieśćmi?!

2005-06-16 20:08 - autor: Wiktor hr. "Avistak" Szpunar
Wieści Sardamackie :-}

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.039 sekundy