Dziś jest 26 września 2020 r.
6700. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3627. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3327. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Zjazd zagrożony"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

19 września 2010 r., 20:57 — Matwiej diuk Skarbnikow

Jak informują organizatorzy, Zjazd jest zagrożony. Główną bezpośrednią przyczyną jest niewiele deklaracji uczestnictwa złożonych przez Sarmatów oraz naszych zagranicznych przyjaciół. Oczywiście jest to tylko objaw poważniejszych problemów nękających świat wirtualny - ale to nie jest tematem tej agencyjnej noty.

Ostateczny czas deklarowania przyjazdu został ustalony na środę. Jeżeli nie będzie 15 osób będzie kicha a nie zjazd.

Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 2 czytelników. Średnia nota: 5
Artykuł czytano 759 razy.

Komentarze

2010-09-19 21:37 - autor: Piotr diuk Kościński
Szczyt OPM w Warszawie zgromadził w lipcu 7 osób, gdy poprzednie po kilkanaście... To symptomatyczne.

2010-09-19 22:47 - autor: Taenia bar. Solium de Biedois
Jestem fanem diuka Skarbnikowa jako redaktora Bramy :D

2010-09-20 10:10 - autor: Tomasz bnt Sokołowicz
Diuku, uwielbiam Twój styl pisania, "kicha a nie zjazd" mi się spodobało. :-D

Ale szkoda że Zjazd upada... .

2010-09-20 13:16 - autor: Vouspelle Ounette
dla mnie niestety za daleko... co do redaktorowania, aż dziw że diuk Skarbnikow z tak lakonicznym stylem wygrał ten żenujący "kasting" na redaktora

2010-09-20 13:31 - autor: Matwiej diuk Skarbnikow
Lepiej krótko niż wcale :]

2010-09-20 13:42 - autor: Bratumił v-hr. Nowak-Azoramath
Przynajmniej coś pisze na Bramie sarmackiej.

Albo niech pan Ounette sam zacznie pisać dużo, a nie narzekać, że za krótka. Krytyka jest z dupy...

2010-09-20 15:42 - autor: Vouspelle Ounette
Zgłaszałem się, pytałem o Bramę to mi napisano, że muszę oficjalne podanko złożyć, łaskawy urzędnik może rozpatrzy a potem był "kasting na rednacza" w którym teksty mieli oceniać ludzie którzy znają się na tym tak samo jak i każdy inny Sarmata... Już bym zrozumiał jakby oceniać to miał realowy dziennikarz diuk Kościński. Ale nie. "My są rząd! Musim pokazać, że my tu rządzim!" Bez przesady. Brama pokastingowa to żenua a Parku nie umiem obsługiwać. Zresztą o czym mam pisać? O ciepłym i puchatym, smokach i innych takich? Jakby nie jaki Ounette to wszystko co płynie z klawiatury diuka Skarbnikowa byłoby witane komentarzami "och jakże jesteś wspaniały Diuku". Dlaczego, między innymi, Sarmacja nie jest atrakcyjna, jest cieniem samej siebie? Bo nikt nie chce patrzeć na kółko wzajemnej masturbacji, a nie każdy ma ochotę i czas na mozolny proces dopchania się do owego kółeczka.

2010-09-20 15:54 - autor: Bratumił v-hr. Nowak-Azoramath
Czyli mówi pan, że panu nie chce...
Fakt krótki artykuł, ale co powiedzieć jak nie ma chętnych? Oczywiście nie dotyczy pana. Gdyby pan był redaktorem. To by pan był oskarżany o nieróbstwo i by pan tłumaczyłby "Bo nie ma o czym pisać"?

Opcja jest taka albo nie ma redaktora albo jest krótki "artykuł". No chyba, że są jacyś inni co chcą zostać redaktorem i napisać jakiego arta na poziomie realnego dziennikarza Diuka Kościńskiego.

2010-09-20 18:25 - autor: Vouspelle Ounette
Mówiąc wulgarnie - chciało mi się zanim paru typków mnie nie przyblokowało swoim "może rozpatrzymy propozycję" w domyśle "łaskawie". Lepiej nie pisać niż pisać kijowo.

2010-09-20 18:39 - autor: mat Łukasz kaw. Jakubowski
Panie Vouspelle Ounette, wiem, że jest Pan na mnie cholernie cięty, trudno, nie w każdym muszę mieć sojusznika, wystarczy mi tych osób, które są za mną i nie szczędzą mi miłych słów.
Ale jeśli ten "żenujący" casting się Panu nie podobał, to ja zapraszam do kanclerzowania w następnej kadencji, zobaczymy ile Pan zrobi i jaką to będzie miało jakość. A jeśli styl pisania diuka skarbnikowa się Panu nie podoba, proszę bardzo, niech się Pan zgłosi na Redaktora w bramie i wtedy zobaczymy ile jest Pan wart tak na prawdę.
Z tego co widzę, to Pan tylko narzekać potrafi, ale żeby samemu coś zrobić, to nie, lepiej nich inni zrobią, a "ja sobie potem ponarzekam", prawda?
Super sarmacka postawa, pewnie, a potem się większość dziwi, że aktywność jest niska i nic się nie dzieje.
Brawa dla tego Pana.

I nie że łaskawie rozpatrzę podanie, tylko "trochę później", mniej więcej, ale gdyby się Pan do mnie odezwał, to na pewno byśmy o tym porozmawiali, a ja też mam życie realne i swoje sprawy, ale Pan tego pewnie nie rozumie i woli gadać, że ja Pana olewam. To Pan mnie olał, że wtedy na zaproszenie, żeby Pan do mnie napisał, nie odezwał się Pan, a i olewa dalej i zatruwa to, co do tej pory zrobiłem, aby tylko siebie wybielić.

2010-09-20 19:05 - autor: Calisto diuczessa Kami-Chojnacka
Panie Vouspelle Ounette - polecam lekturę: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=1434&st=0&sk=t&sd=a

Gdyby był Pan zbyt leniwy by przeczytać - dwie najważniejsze kwestie: 1) aby zrobić z BS newsroom, z którkimi notkami o tym, co się dzieje, 2) Konkurs, w którym każdy mógł wziąć udział, Pan nawet się nie pokwapił w temacie zabrać głos, jak dla mnie to pozbawia Pana prawa do strojenia fochów i zgrywania ofiary "zUego rządu".

2010-09-20 19:19 - autor: mat Łukasz kaw. Jakubowski
Proszę, jeśli ktoś nie wierzy, ze nie napisałem "łaskawie", tylko grzecznie zaprosiłem do rozmowy: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=118&t=1389
Co więcej, Pan Vouspelle Ounette miał się odezwać, ale się nie odezwał... kto tu kogo olewa...

To chyba rozwieje wszelkie wątpliwości, że Pan Vouspelle Ounette zwyczajnie podjudza obywateli i cytuje swoich rozmówców kłamiąc w żywe oczy...
Zastanawiam się, czy by czasem nie udać się z tym oczernianiem do sądu...

2010-09-20 19:59 - autor: Matwiej diuk Skarbnikow
W każdej chwili mogę udostępnić bramę chętnemu redaktorowi. Bez castingów i rozmów kwalifikacyjnych.

Celem RedNacza zawsze powinno być znalezienie kolejnego RedNacza, żeby Brama nie milkła na długie miesiące.

2010-09-20 21:33 - autor: Vouspelle Ounette
Pisałem w prasie od Baridasu przez Sarmację po Wandystan, działałem od Natanii po dziś dzień; zajrzyj sobie Pan do archiwów, żeby zobaczyć ile jestem "wart". Spory kawałek mikroświata jaki Pan zastałeś tworzyli "ci źli narzekacze" między innymi, mówiąc cholernie nieskromnie, ja. Nie nadaję się na kanclerza, i dlatego nie chcę nim być. To dupowate stanowisko. Sprawowałem już fajniejsze. Na nazwanie mnie kłamcą się uśmiechnę. Byli mocniejsi od Pana co nazywali mnie gorzej i jakoś żyję. A podjudzanie to to, co lubię najbardziej, w czym się specjalizuję i co kocham. Do sądu zapraszam. Zawsze kochałem sądy. Ach ci sędziowie Ludowych Trybunałów Niewysokich, oni mieli styl, mocne łby i tak bosko całowali...
Diukowi Skarbnikowi serdecznie dziękuję za propozycję, zgłoszę się jeszcze dziś.
Bananów i słodkości!

2010-09-20 21:56 - autor: Taenia bar. Solium de Biedois
Ja szczególnie sobie cenię spluwaczki na sali rozpraw Niewysokiego Trybunału.

2010-09-20 22:00 - autor: mat Łukasz kaw. Jakubowski
W takim razie domagam się publicznych przeprosin za to, że przez Pana moje dobre imię mogło ucierpieć, poprzez fałszywe, niepoprawne i kłamliwe cytowanie, co mogło wpłynąć na moją opinię wśród Sarmatów.

Widzę, że jeśli diuk Skarbnikow zaprasza, to Pan leci pierwszy, jednak jeśli ja propozycję składałem, to Pan miał to w serdecznym poważaniu.

2010-09-20 22:05 - autor: Calisto diuczessa Kami-Chojnacka
Z niecierpliwością oczekuję pierwszego artykułu Pana Ounette :) I kolejnych również :)

2010-09-20 22:19 - autor: Vouspelle Ounette
Bo Skarbnikow diuk, mój drogi Panie, nie każe mi pisać tekstów próbnych i nie robi kastingów, no i jakby nie było większy kaliber mnie zaprasza, Pan tylko kawaler a on diuk. Byłem baronetem tutaj kiedyś, z woli Kefasowej, więc tego-ten, nie?
Panie Łukaszu - niestety nie mogę przeprosić. Jest to wbrew pierwszej zasadzie perunizmu-ingawaryzmu "Kłóć się zawsze i wszędzie. Z każdym. Potem zniknij strzelając F. Focha". Rozumie Pan, że własnych zasad nie mogę łamać, gdyż pozbawi mnie to opinii zasłużonego teoretyka i praktyka rewolucji wirtualnej?
Diuczesso Calisto - postaram się nie zawieść Twych pięknych arystokratycznych oczu i wysublimowanego, najwyższych lotów literackiego smaku, z którym liczą się wszyscy, nawet najbardziej obrazoburczy twórcy w tym kraju i na terytoriach dejure i defakto zależnych. Zachęta z Twojej, Tytanki pracy, strony (o ile real pozwoli) jest najlepszą jaką mieć mogę. Dziękuję.

2010-09-20 23:34 - autor: Michał Kiełbasa-Krakowski
Wuspel, niepodżydzaj obywateli (podżydzać - tłumaczenie z języka scholandzkiego, znaczy tyle co "podjudzać").

2010-09-20 23:35 - autor: Vouspelle Ounette
Aż sobie zmienię nazwisko na Twoją cześć!

2010-09-20 23:37 - autor: Ivona Marian Podwawelska
już

2010-09-20 23:59 - autor: mat Łukasz kaw. Jakubowski
Większy kaliber... no tak, prawda, jednakże Pan tutaj jedynie obywatelem teraz jest, jeśli chce się Pan w tytulaturę bawić, a co było kiedyś, to mnie nie interesuje. Trzeba sobie zasłużyć na pewne rzeczy, a Panu to na razie nie grozi...
A i widzę, że idzie Pan na łatwiznę, pewnie, gratuluje, "co by tu zrobić, żeby się nie zarobić, a zarobić"....
Miło wiedzieć, że ma mnie Pan w serdecznym, jeszcze jakaś krytyka? bo z przyjemnością przeczytam, co wg Pana jeszcze zepsułem, żeby gorzej nie napisać. Przecież od byłego baroneta, większego byłego kalibru człeka w Sarmacji trzeba się uczyć.... niedoczekanie...

2010-09-21 00:09 - autor: Ivona Marian Podwawelska
na jakie rzeczy miałbym zasługiwać? bo jeśli można wybierać to chcę tradycyjnego lodzika (a, zapomniałem, że nie zrozumie Pan żartu bo przeszłość KS i ludzi którzy ją tworzyli Pana nie interesuje); idę na łatwiznę jak cholera, zawsze tak robiłem, taki to ze mnie oportunista
"jedynie obywatel" fajnie brzmi nie to, co "aż Kanclerz"
Nie do Czekanie?:*

2010-09-21 00:20 - autor: Taenia bar. Solium de Biedois
Jako Sarmata, którego historia sięga trzech lat i dziesięciu metrów, to muszę z całą pewnością opierdolić kawalera, bo jakby nie było Ivo ma większe zasługi dla Sarmacji niż kawaler. Hovno pan o Sarmacji wiesz i jeszcze długo hovno o niej będziesz wiedział.

Ochrzan należy także się siostrze Ivonie - F. Foch nie był jakimś tam beztytułowym Fochem. Był marszałkiem!

A w ogóle, to zróbcie testy na nosicielstwo.

PS. Pani z Lewiatana na Miasteczku już tam nie pracuje :(

2010-09-21 12:39 - autor: mat Łukasz kaw. Jakubowski
Nic bym nie powiedział, gdyby Vouspelle Ounette... hmmm... Ivona Marian Podwawelska nie przeinaczała... przeinaczał? faktów i moich wypowiedzianych słów.
Pewnych rzeczy się po prostu nie robi.

2010-09-21 13:19 - autor: Taenia bar. Solium de Biedois
Zwłaszcza będąc szefem rządu :)

2010-09-21 17:02 - autor: mat Łukasz kaw. Jakubowski
Ja bez powodu nie zaczynam dyskusji, kłótni i tym podobnych ;)
Pisałem już trochę wcześniej, że nie robiłem łaski, że moje słowa są źle cytowane, jednak to nie dało rezultatów... no cóż...

2010-09-21 23:41 - autor: Kedar mar. via Margończyk
Panie Kanclerzu proszę się nie zrażać. Nadział się Pan na starych zmurszałych pierników. Ivo wraca w pięknym stylu :) Dyskusja z nim zawsze jest przednia :D
A Taenia vel Kaxiu czyli zwykłą Biedota ma tak cięty język, że to co w teraz napisał brzmi jak pieśń pochwalna dla Pana :)

Gdy przybyłem do Sarmacji zderzenie z tymi Panami było o wiele boleśniejsze. To nie te czasy ale i tak jest jeszcze zabawnie.

p.s. kłótnie to ulubiona specyfika Sarmatów :P

2010-09-22 00:00 - autor: mat Łukasz kaw. Jakubowski
Ależ ja się nie zrażam ;)

2010-09-22 14:52 - autor: Taenia bar. Solium de Biedois
Murgrabio Kedar, jeżeli ja jestem Kaxiu, to wy nie jesteście dziad.

2010-09-22 15:26 - autor: Ivona Marian Podwawelska
TW "Dziad" kto wam się pozwolił ujawniać? Jeszcze nie czas!

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.062 sekundy