Dziś jest 4 lipca 2020 r.
6616. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3543. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3243. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)
Park Stołeczny

Sarmacja-Austro_Węgry 2:0

Korona nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów opublikowanych w ramach Parku stołecznego. Opublikuj swój wpis lub film z YouTube.

24 lutego 2010 r., 20:36 — Mister mar. Tulip

Tytułem wstępu - z braku czasu nie opisaliśmy poprzednich dwóch starć reprezentacji Sarmacji. W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Interkontynentalnego zwyciężyliśmy na wyjeździe Austro-Węgry 2:1, a następnie w grupie v-mundialu zremisowaliśmy w Al Rajn 2:2, co przy sensacyjnej porażce Morvanu z Bantu umocniło nas na prowadzeniu.

***

O dzisiejszym meczu nie będziemy się rozpisywać. Wystąpiliśmy w lekko rezerwowym składzie, wygraliśmy gładko 2:0, po trafieniach Kolsvika i Turleya. Kontuzję odniósł nasz podstawowy obrońca McClain, będziemy sobie musieli radzić bez niego, przez ponad 2 tygodnie, ale spokojnie, są zastępcy. W finale Pucharu Interkontynentalnego mamy powtórkę z zeszłego sezonu - zmierzymy się z Królestwem Natanii [wygrali z RSiT w dwumeczu 5:1] Nie jesteśmy faworytem, ale to dobrze, postaramy się sprawić niespodziankę. Będzie bardzo ciężko, jest to jedyny zespół, którego jeszcze za mojej kadencji nie pokonaliśmy. Trza więc zakasać rękawy i brać się do roboty. Najpierw jednak będziemy gościć Morvan w sobotę. Zwycięstwo znacznie przybliży nas do awansu.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 1 czytelników. Średnia nota: 4
Artykuł czytano 284 razy.

Komentarze

2010-02-25 10:29 - autor: Kedar mar. via Margończyk
Jak zawsze świetny komentarz na temat naszej reprezentacji :)
Cieszy, że postawa młodych zawodników jest tak dobra i oby tak dalej. Brakuje mi jak zawsze linków do meczu bym mógł sobie je pooglądać nie wysilając się zbytnio a tak muszę wędrować do xperteleven :P

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.041 sekundy