Dziś jest 8 kwietnia 2020 r.
6529. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3456. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3156. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Wybory24: ostatnia doba"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

04 lutego 2010 r., 21:30 — Mateusz Cezar


Mija drugi dzień powtórzonych wyborów do Izby Poselskiej Księstwa Sarmacji. Na dwadzieścia cztery godziny przed zamknięciem lokalu wyborczego frekwencja w głosowaniu wynosi 68,13%.

W wyborach do izby niższej Sejmu z dziewięćdziesięciu jeden uprawnionych do głosowania obywateli ważny głos oddało sześćdziesięciu dwóch Sarmatów. Jest to wynik o wiele słabszy w porównaniu do poprzedniej "tury" wyborów, podczas której już po pierwszej dobie frekwencja przekroczyła 70 procent. Głosowanie zostało jednak przerwane w związku z wykryciem przez Książęcą Komisję Wyborczą fałszerstwa dokonanego przez Jakuba hr. Bakonyi'ego, pełniącego funkcję - o ironio - Prokuratora Generalnego Księstwa Sarmacji.

Postęp wyborów śledzić możemy poprzez stronę internetową lokalu wyborczego. Tam też znajdziemy urnę do której, jeśli jezcze tego nie zrobiliśmy, możemy wrzucić własny głos. Mamy na to czas do godziny 21:00 piątkowego wieczoru.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 324 razy.

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.055 sekundy