Dziś jest 3 kwietnia 2020 r.
6524. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3451. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3151. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Wybory24: 70% frekwencji!"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

01 lutego 2010 r., 23:55 — Mateusz Cezar

Pierwszy dzień wyborów do Izby Poselskiej Księstwa Sarmacji zakończył się z niemal siedemdziesięcioprocentową frekwencją - zagłosowało już sześćdziesięciu sarmackich obywateli.

O zdobycie mandatów w tym razem trójosobowej izbie niższej Sejmu Księstwa Sarmacji stara się jedenastka kandydatów, z których tylko dwóch jest niezrzeszonych. Pozostali startują z ramienia Gellońskiej Partii Sukcesu, Narodowego Odrodzenia Teutonii, Sarmackiej Wspólnoty Demokratycznej, Sarmackiego Ruchu Unitarnego oraz Wojowników Hardcoru Przeciw Burżuazji Babilonu.

Udział w wyborach brać można do trzeciego lutego, do godziny 21:00. Urnę do wrzucania kart wyborczych oraz zegar wskazujący wiążący czas systemowy znaleźć można na stronach internetowych Książęcej Komisji Wyborczej. Tam również możemy na bieżąco śledzić postęp frekwencji oraz listę nazwisk obywateli, którzy nie wzięli jeszcze udziału w wyborach. Mieszkańcy nieposiadający sarmackiego paszportu mogą ubiegać się o przyznanie obywatelstwa wysyłając wniosek do Księcia.

Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 306 razy.

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.044 sekundy