Dziś jest 3 kwietnia 2020 r.
6524. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3451. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3151. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "GPS drogą do sukcesu?"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

25 stycznia 2010 r., 23:11 — Mateusz Cezar

Dzisiaj w godzinach wieczornych, Matwiej diuk Skarbnikow poinformował na Liście Dyskusyjnej Księstwa Sarmacji o utworzeniu przez siebie oraz przez swoją żonę nowej organizacji politycznej - Gellońskiej Partii Sukcesu.

Jak mówi współzałożyciel, celem partii jest wzmocnienie Hrabstwa Gellonii a wkrótce całej Starosarmacji, a także ożywianie życia politycznego. Skarbnikow dodaje, że jedyną stroną internetową organizacji będzie notka w encyklopedii SclaviniaWiki, na której możemy się już zapoznać między innymi z logiem partii. Tam również znajdziemy znany, gelloński specjał - statut. Co prawda przyznaje on osobie Prezesa praktycznie nieograniczoną władzę w partii, jednak nie ma to narazie dużego znaczenia, bowiem członkinią organizacji jest - poza samym diukiem - tylko jego żona, Habriela diukesa Tanke-Skarbnikow. Partia nie ma również programu.

Niezależnie od preferowanych opcji politycznych bardzo cieszy nas fakt, że motywacja diuka Skarbnikowa nie zgłasła po przegranej elekcji, lecz skierowana została w stronę rozwoju samorządu. Życzymy również samych sukcesów na sarmackiej arenie politycznej która, póki co, nie zachwyca różnorodnością.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 328 razy.

Komentarze

2010-01-25 23:20 - autor: szer. rez. Matwiej diuk Skarbnikow
Lista członków jest już znacznie większa ;) A statut jest po prostu realny - nie buduję wielkiej organizacji a jedynie małą regionalną partię która na 99,9% zdechnie jak o niej zapomnę.

2010-01-25 23:21 - autor: Książę Michał Feliks
Bardzo podoba mi się nazwa. Wystawicie kandydatów do IP?

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.042 sekundy