Dziś jest 3 kwietnia 2020 r.
6524. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3451. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3151. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Kedar podnosi kurtynę?"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

05 stycznia 2010 r., 23:35 — Mateusz Cezar

Regent mar. Kedar via Margończyk poinformował dziś na Liście Dyskusyjnej Księstwa Sarmacji o przywróceniu zburzonych zabytków w Książęcym Mieście Grodzisku, Almerze oraz Srebrnym Rogu.

Jak zaznaczył Interrex, wzniesione zostały także budynki, które do tej pory nie figurowały na listach systemu automatycznej gospodarki, a które zarejestrowane były w Sarmackiej Antologii Zabytków. W ten sposób [w samym Grodzisku] pojawiło się siedem nowych obiektów kultury - mówił mar. Kedar, który przy okazji skomentował również działalność Rządu. Moja ocena jest taka, że Rząd może spokojnie działać w obszarach nie stycznych z obecnymi mymi pracami. Jednakże nie widzę przeszkód, by Rząd zwracał się do mnie z prośbą o pomoc tam gdzie nie jest wstanie sam czegoś zrobić. Do tej pory jedynie Calisto pragnęła dostępu do Galerii. Inni członkowie Rządu nie mieli chęci - mówił Interrex. Trudno działać z siekierą nad szyją - ripostuje Kanclerz bar. Nowicki.

Redakcję Bramy Sarmackiej natomiast najbardziej interesuje technologia przywracania zabytków - czy mar. Kedar robił to ręcznie (co wątpliwe jest ze względu na przechodzoną przez niego, jak sam mówi, realiozę) czy też skopiował zabytki z kopii zapasowej baz danych, którą mógł utworzyć przed przeprowadzeniem resetu systemu i która - jeśli faktycznie istnieje - umożliwiłaby nowemu Księciu cofnięcie przepadów?
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 360 razy.

Komentarze

2010-01-06 01:10 - autor: Kedar mar. via Margończyk
Niestety ze względu na brak kopi i brak nawet takich zabytków w poprzednim systemie muszę to robić ręcznie. Skąd wiem, że brak było w poprzednim systemie? Ano po zapisach plików graficznych. Sprawdzanie tego odbywa się wizualnie i czas płynie nieubłaganie. A realioza cóż mam dobre lekarstwa dostałem w jednej z aptek w Srebrnym Rogu :P

2010-01-06 01:33 - autor: Mateusz Cezar
Realioza to straszna choroba, współczuję. Sam przechodziłem trzy razy i oby szlag trafił tamte okresy. Natomiast co do bazy danych - naprawdę nie zarchiwizowałeś? Co, gdybyś się pomylił i zrobił o jeszcze jeden przepad za dużo? Zabytki to pół biedy, ale gdyby szlag trafił rejestr mieszkańców?

2010-01-06 10:20 - autor: Kedar mar. via Margończyk
Nie trafił i z tego się cieszę :D

2010-01-06 10:48 - autor: Wojciech Hergemon
AVX przecież ma backupy za, bodajże, 2 tyg wstecz, dlatego kedziu tak się pierdoli z tymi procedurami - żeby nowy księc dostał wyzerowanego syriusza, a avx nie miało już logów. ;)

2010-01-06 13:53 - autor: Piotr diuk Kościński
No tak - dla Kedara "przepad" jest najważniejszy, zniszczy wszystko dokoła, złamie prawo, podepcze Konstytucję - byle tylko "przepad" się udał. Bo dorwał się na chwile do władzy i postanowił poustawiać wszystko po swojemu.

2010-01-06 20:51 - autor: Mateusz hr. von Lichtenstein-Iontz
Tak, tak, wiemy. Słyszeliśmy już wielokrotnie, że diuk nie popiera Kedara.

2010-01-06 22:19 - autor: Wojciech Hergemon
Nowy Księć da order i będzie spokój.

2010-01-08 00:41 - autor: Mikołaj mar. Arped-Muzyk-Liberi
Miejmy nadzieję, że mar. Kedar zostanie pozbawiony tytułu i postawiony przez sądem, bo wypełnia znamiona wielkrotnego gwałtu ze szczególnym okrucieństwem na porządku konstytucyjnym Księstwa Sarmacji

2010-01-08 06:00 - autor: Timios mar. Kiechajas
Trybunału Honorowego nikt nie zawieszał, więc śmiało składać wniosek.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.037 sekundy