Dziś jest 18 lutego 2020 r.
6480. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3407. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3107. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "OjekWatcH: Zjazd cz.1"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

18 września 2009 r., 17:53 — Bartosz von Thorn-Mackiewicz

Godzina 4:54, dzwoni budzik, szybki bieg na autobus „A” i jazda na Dworzec Główny we Wrocławiu. Śniadanie w KFC, spotkanie z (eks)diukiem Łaskim i Avrilem Levoncośtam. 6:35 — wyjazd w kierunku Torunia. Ponad 5 godzin w pociągu i w końcu Toruń. Na miejscu odebrał nas mar. Leszczyński i v-hr. Kaczyński (pamiętacie go?). Kawa na dworcu, jazda autobusem nr 27 w stronę akademika. Szybki kwaterunek w akademiku, na miejscu spotkanie z tow. Perunem. W międzyczasie krótkie rozmowy telefoniczne z JKM Danielem Łukaszem (pozdrawiamy serdecznie!) i JKW Piotrem Mikołajem.

15:10 — Siedzimy na barce na Wiśle. W międzyczasie doszedł tow. Petrosigos z Surmenii. Toczą się rozmowy na temat przyszłości Najjaśniejszego, polityki bieżącej (zarówno w virtualu jak i tzw. realu), w międzyczasie mar. Leszczyński i v-hr. Kaczyński zniknęli, odebrać ekipę lubelską z dworca. Kto tam jest, nie pytajcie.

15:13 — W międzyczasie miała dojechać ekipa Kedarowozu. Na razie cisza i spokój. WiFi na barce nie ma, relację staram się pisać na bieżąco, aktualizował będę wtedy jak dorwę się do HotSpota. Z góry przepraszam za nieśmieszne dowcipy, beznadziejny styl i nieskładne zdania. Cytując JKM Daniela, cytującego nauki jazdy: „robim co mogim”.

15:16 — Dojechała ekipa Kedarowozu. Zrobiło się nas dużo. I dobrze. Najmłodsi biegają po piwo, Jego Eminencja Lichtenstein nie pije, bo ma post. Do północy. Komentujemy wybryki diuka Kwaziego, który twierdzi, że nie dojedzie.

15:22 — Ciężko pisać relację i słuchać rozmów. Na chwilę out & over.

15:23 — Tak. Właśnie skazujemy (eks)diuka Łaskiego i tow. Radeckiego.

15:32 — Oficjalne stanowisko Elderlandu: „Nie lubimy Sarmacji, ale Daniel przekonywał nas swoimi sutami”. Impreza się kręci.”

15:40 — Elderland chce zrywać z wszystkimi traktaty, dr Kedar wszystkich aresztować, się kręci.

15:42 — Elderland pieprzy Rotrię. Tak, cytat. Na razie Elderland w centrum uwagi.

15:51 — Elderland dalej pieprzy. Starsza ekipa próbuje wymusić na młodszej ekipie śpiewanie „Barki”, ale nieśmiało przypominamy, że Piknik z Rodziną Radia Maryja jest jutro.

16:42 — Przenieśliśmy się do jakiejś pizzeri. Część już je, część czeka. Stoliki za małe, nie wiemy gdzie się zmieści jedzenie. Niemniej jest fajnie. Dojechali v-hr. Rozman, tow. O'Rhada, wraz z Melanie O'Rhadą. Miny kelnerek są nie do opisania. Tak, opanowaliśmy lokal. Z laptopem na kolanach czuję się jak na weselu. Jednym słowem ciasno. HotSpota nadal brak.

17:11 — 2 lata po Wandejskim Czerwcu. Temat nadal aktualny. W dyskusji bryluje tow. Perun, dr Kedar oraz (eks)diuk Łaski. Nagle nikt nie pamięta szczegółów, nikt nie eskalował konfliktu i w ogóle wszystko było ok. Pozdrowienia dla Valhalli.

17:13 — Elderland prowadzi rozmowy z Surmenią. O czym? Nie wiem, nie słyszę. Morpheus się przysłuchuje, towarzyszka Morpheusa, ztcw niezwiązana z mikronacjami przysłuchuje się. Zawsze zastanawiałem się jak rozmowy o wirtualu wyglądają z perspektywy osoby niezwiązanej z mikroświatem. [w/w osobę poprosimy o komentarz później]

17:16 — Morpheus zagląda mi przez ramię, dr Kedar mówi coś o Dementi (wino scholandzkie?), tow. Perun przyznaje rację Sarmacji, dr. Kedar uznaje argumenty tow. Peruna, a (eks)diuk Łaski żartuje z tematów poważnych

17:19 — Grono zjazdowe próbuje wymusić na niezależnej redakcji (...), [pozdrawiamy diuka Kościńskiego], Elderland się śmieje.

17:18 — Strzałka czasu odwraca się, co zauważa Elderland po raz drugi. Na chwilę obecną to małe państewko bryluje w gronie zjazdowym. Shock!!!!1 xD

17:20 — Bateria pada, grono zjazdowe komentuje. Over & out.

17:20:30 — Dr. Kedar robi zdjęcia. Po raz kolejny pozdrawiamy — tym razem Fuck. Over & out, tym razem na serio

Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 2 czytelników. Średnia nota: 4.5
Artykuł czytano 564 razy.

Komentarze

2009-09-18 19:55 - autor: Adrian Scott
Niech ten Elderland tak nie szaleje, bo już czekamy z wyrokami. Małe państewko?! Wypraszam ;) Może jutro dołączę. Pzdr Avril.

2009-09-18 20:06 - autor: Karolina v-hr. von Lichtenstein-Sobieszek
OjekWatch wraca, i w dodatku w zjazdowym stylu? To mi się podoba. Ładuj laptopa, ładuj! :-)

2009-09-18 20:28 - autor: Piotr v-hr. von Thorn-Cetnarovich
Poproś (eks)diuka Łaskiego, żeby sobie zrobił zdjęcie z karteczką "OPD rzondzi".

Z góry dzięki.
Pracujątzy.

2009-09-18 21:27 - autor: Paweł v-hr. Szermiński
Jestem z wami, choć tak daleko :/

2009-09-19 07:24 - autor: Teresa Kaczyńska - von Lichtenstein zd. Weber
Godzina 7.30, siedzę w pociągu. Za jakieś 2 h mam być na miejscu, a nikt nie odbiera telefonu... Mam nadzieję, że się zbudzą, bo dokonałam kombinacji iście alpejskiej przemieszczając się z miejsca mojego zamieszkania do dworca centralnego w 20 minut czterema tramwajami (co zwykle zajmuje podobny czas jednym)

2009-09-19 09:28 - autor: Daniel Łukasz
Dobrze byłoby włączyć telefon... ;-)

2009-09-20 21:31 - autor: Aaron v-hr. von Lichtenstein-Rozman
A myslałaś że ktoś odbierze o 7:30? :d

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.043 sekundy