Dziś jest 4 lipca 2020 r.
6616. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3543. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3243. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)
Park Stołeczny

Scholandia-Sarmacja 1:1

Korona nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów opublikowanych w ramach Parku stołecznego. Opublikuj swój wpis lub film z YouTube.

18 lipca 2009 r., 20:58 — Timios mar. Kiechajas

Pechowo rozpoczęły się dla Sarmatów rozgrywki v-mundialu - "Książęta" tylko zremisowali ze Scholandią 1:1 i zajmują drugie miejsce w grupie ex aequo z Morvanem, który w identycznym stosunku zremisował z Neopolis. Stawce przewodzi Elderland po pewnym, acz niezbyt wysokim zwycięstwie nad Arctiq[-ą? -em?] 2:0.

Oto co na pomeczowej konferencji prasowej powiedział selekcjoner reprezentacji Księstwa Sarmacji Timios Kiechajas:

- Mecz przebiegał całkowicie pod nasze dyktando, czym Scholandczycy byli ewidentnie zaskoczeni - tym bardziej, że już w 4 minucie najlepszy na boisku Turley zgubił krycie i silnym strzałem w długi róg wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety, mimo wielu kolejnych okazji nie udało się podwyższyc prowadzenia, a Scholandczykom jeden z aż dwóch groźniejszych ataków przyniósł gola. Po przerwie nasza dominacja była jeszcze wyraźniejsza, nie pozwoliliśmy giallonerim nawet na zbliżenie się do naszego pola karnego, znów jednak brakło szczęścia, zatem tylko 1:1. Scholandia powinna się cieszyc, zagrali na naszym tle fatalnie, a jednak urwali nam punkty. - manager reprezentacji tak zrelacjonował spotkanie, po czym przeszedł do sytuacji w grupie - Faktycznie, jesteśmy grupą śmierci. Remis Morvanu jest na pewno sporym zaskoczeniem, tym bardziej, że na tle Neopolis wypadli zdecydowanie bladziej, niż my ze Scholandią. Elderland wygrał, ale po tym co pokazali uważam, że przyznawanie im "w ciemno" pierwszego miejsca w grupie jest błędem. Tutaj może się zdarzyc prawie wszystko. - zakończył swoją wypowiedź Kiechajas.

A już za tydzień Sarmaci zagrają z Former Sarmatian Province of Morvan [FSPoM] - spodziewamy się bardzo zaciętego spotkania i dużej liczby bramek. Czy słusznie? Przekonamy się już w następną sobotę.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 1 czytelników. Średnia nota: 5
Artykuł czytano 306 razy.

Komentarze

2009-07-19 01:26 - autor: Zbyszko hr. von Thorn-Browarczyk
Nie jest źle, ale po selekcjonerze trzeba spodziewać się więcej, bo go stać. :P

2009-07-19 01:33 - autor: Timios mar. Kiechajas
Pewnie tak, acz uważam, że z trenerskiej strony lepiej byc po prostu nie mogło - zostałem zresztą menago kolejki. Ale - to dopiero jeden mecz - zobaczymy jak będzie dalej. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony ;)

2009-07-19 17:50 - autor: Guedes bnt de Lima
Słabiutko.

2009-07-19 21:39 - autor: Timios mar. Kiechajas
Sławetny baronet przerżnąłby 0:5 z Microslawią, także prosiłbym nie wypowiadac się na tematy, o których sławetny baronet pojęcia nie ma żadnego.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.043 sekundy