Dziś jest 6 czerwca 2020 r.
6588. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3515. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3215. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "W ramach pobudzania kreatywności…"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

31 maja 2009 r., 22:50 — Książę Daniel Łukasz

Prześwietny Bartosz hr. von Thorn–Mackiewicz na Liście Dyskusyjnej Księstwa Sarmacji rozpoczął dyskusję o promocji Najjaśniejszego Księstwa. Przedstawiając archiwalne materiały przygotowane niegdyś przez Ministerstwo Promocji, ujawnił braki w bieżącym „zaopatrzeniu” sarmackich magazynów reklamowych. Taki stan rzeczy jest (niestety) prawdziwy, a ja należę do tych osób, zdaniem których powinien ulec zasadniczej zmianie. Najpierw jednak należy udzielić sobie odpowiedzi na pytanie, jaką formą powinna przybrać promocja Księstwa Sarmacji.

Jeżeli chodzi o reklamę w internecie, mamy gotowe przykładowe bannery reklamowe. Realia jednak nie pozwolą nam umieszczać ich w miejscach, które przyniosłyby realny zysk w postaci aktywnych mieszkańców — za reklamę w większych serwisach trzeba słono zapłacić. Chlubnymi wyjątkami są serwisy dziennikarstwa obywatelskiego, które to jednak mają pewną wadę: artykuły w błyskawicznym tempie zastępowane są przez inne.

Pozostaje więc reklama w postaci ulotek i innych materiałów papierowych. Jak powinna wyglądać dobra broszurka promująca ideę mikronacji i Sarmację? A może nie broszura, tylko plakat byłby właściwszą formą? To pozostawiam do rozwagi czytających te słowa, samemu podrzucając własną propozycję i zabierając się do dalszej pracy. Liczę na spory odzew, również (a w zasadzie — przede wszystkim) ze strony funkcjonariuszy państwowych.

Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 416 razy.

Komentarze

2009-05-31 22:57 - autor: Daniel Łukasz
Gwoli ścisłości: ulotki się nie składa. Wystarczy ją wydrukować (można jednostronnie lub dwustronnie) i pociąć na 4 kawałki. Tym samym korzystając z jednej kartki A4 otrzymujemy 4 ulotki do rozłożenia w dowolnym miejscu w dowolnym czasie.

O ile czas pozwoli, wkrótce wersja składana oraz plakat w formacie A4. ;-)

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.039 sekundy