Dziś jest 26 września 2020 r.
6700. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3627. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3327. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "OjekWatch: To już 6 lat!"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

25 maja 2008 r., 19:06 — Bartosz von Thorn-Mackiewicz

Relacja dedykowana RedNaczowi BS.

21:50 - Kończy DJ Chojnaś, kończy optymistycznie "Syriusz będzie działał", po raz kolejny OjekWatch zalicza szczerego rotfla. Dziękujemy!

21:49 - Koniec nobilitacji: 77 pozycji, dwie z zagranicy. Wśród nich ta jedna - najważniejsza. OjekWatch kończy dzisiejszą relację z obchodów, dziękując wszystkim za uwagę. Mam nadzieję, że się podobało, choć było nieśmiesznie jak zawsze. Wszelkie uwagi możecie kierować prosto do kosza.

21:46 - DJ Chojnaś schodzi z anteny. Powraca DJ Kwazi. Żegnamy DJ sexy-głos-Daniela, witamy z powrotem Kwaziego. Szkoda, że bez Zielarza.

21:40 - OjekWatch przeprasza za "parzyste". Ale Was zrobiłem, co?

21:39 - OjekWatch ma tytuł barona. Tak jak jego ojciec. Target - Morpheus. Startowaliśmy równo - kiedyś Cię Brachu dogonię! :) Mimo przerwy na CV :)

21:34 - OjekWatch przerywa relację na szczerego rotfla. Kebab bnt Frytki h. Troll

21:31 - OjekWatch ze zdziwieniem przygląda się pewnym odznaczeniom i nobilitacjom, ale kimże jesteśmy, zeby kwestionować decyzje Kapituły Księcia. Wszystkim po kolei gratulujemy i wiwatujemy!

21:26 - Jak narazie odznaczenia i nobilitacje trochę kontrowersyjne. Jak zawsze. Ale to cały urok, żeby sobie ponarzekać.

21:22 - Wiwatujemy. Na czacie 60 osób.

21:20 - Konfiturki, czyli nobilitacje, Książe przeprasza za to, że lista jest tak długa. My czekamy z niecierpliwością i przerywamy relację na czas wiwatów. O wszystkich odznaczeniach i nobilitacjach dowiecie się z Dziennika Praw. My nie działamy zgodnie z zasadą Veni, Ctrl+C, Ctrl+V, Vici (Przybyłem, przekleiłem, zwyciężyłem)

21:10 - OjekWatch obwieściło o powstaniu galerii von Thorn. Więcej informacji wkrótce w BS! OjekWatch przeprasza wszystkich za to, że przemówienie było nieskładne i w ogóle. Nie wyszło z taką pompą z jaką miało wyjść. Ale i tak nas kochacie, wiemy o tym.

21:08 - Wrócił Książe. Przemawia MST - Avril kaw. Levengothon.

21:07 - OjekWatch prostuje - Szynszyl, to jedyny prawdziwy Szynszyl, Aaron dostanie buzi w policzek, tak, Szynszyl może się przyłączyć do orgii.

21:06 - Ogłoszenie wyników innego konkursu - konkursu na dyrektora IES. Nie ma nagród, to co nas to obchodzi? Dyrektorem powołany pan Robert Kozak - nowa postać w KS, miejmy nadzieję, że powiew świeżości doprowadzi do ponownego ożywienia IES (tak, zerżneliśmy tą wypowiedź z MDN)

21:05 - W radiu "prawdziwy słoweński rock" no dobra, powiedzmy, że nie brzmi jak brazylijskie ska. Przypomina mi się czeski metal - "Satanek, satanek"

21:03 - Wyniki: 1. miejsce w kategorii graficznej - Paweł Heczko, w kategorii literackiej 1. miejsce ex aequo(?) Apolonia s.d. Kuc i Dariusz v-hr. Makowski. Reszta wyników nas nie obchodzi.

21:01 - MDN ogłasza wyniki konkursu "Moja Sarmacja". A nie, najpierw przesłanki, jakie kierowały Ministerstwem podczas wyboru tematu. OjekWatch wraca do wandyjskiego bimbru. Wrócimy na wyniki.

21:00 - Podziwiamy Aarona, który czyta czat, słucha radia, ogląda TV i czyta OjekWatch. Dziękujemy za poświęcenie. Doceniamy. Dostaniesz buzi na zjeździe.

20:58 - Henio Leszczyński pyta czy robić konkurencję dla OjekWatch w Gońcu. My myślimy sądzimy, żeby robił - nie boimy się. A Wy co sądzicie?

20:56 - OjekWatch nie traktuje wypowiedzi JKM Marcina I jako stanowiska Trizondalu. Jeśli ktoś zrozumiał nas opacznie - ten trąba.

20:53 - DJ się gubi. Przysyłajmy mu piosenki! A na czacie dzisiejszy rekord - 56 osób. Prodigy po raz trzeci. Nas to specjalnie nie martwi.

20:52 - Przemówienie Minister DN. W radiu Gumisie. OjekWatch razem z Szynszylem i Ojcem w kąciku wżerają kawior i delektują się wandejskim bimbrem po chamsku zlewają zwracają małą uwagę na przemówienie.

20:51 - OjekWatch dementuje. Nie lubimy DJ Chojnasia. My go kochamy.

20:50 - Przemówić chce Minister DN - Winheart. Część osób udaje, że jej nie widać. OjekWatch macha do Szynszyla.

20:48 - Na czacie debata kto ma najbardziej sexy głos. Ulubieńcem publiczności Wieniek. Książe obwieszcza, że żeby kontynuować musi udać się do sklepu. Odrazu pada pytanie, czy do monopolowego (wstyd Panowie szlachta), Książe prostuje - "Konkretniej do nikotynowego". Czy tylko my się domyślaliśmy, że Księciu zabraknie fajek?

20:46 - Odpowiadamy na pytanie zawarte w radiu. Tak, nam się podoba głos DJ Chojnasia. A w radiu Tenacious D. Dziękujemy.

20:43 - Przemawia Kanclerz von Lichtenstein - mówi o tym, że SYRIUSZ "to wspaniałe dzieło" - je, rajt. Przemowa długa, ogólnie mówi o tym, że jesteśmy sarmatami, powinniśmy się z tego cieszyć, zawieramy tu dużo przyjaźni. W sumie racja, tylko 50% słów za dużo. OjekWatch popiera Szmreka "Proponuję dać link do tekstu". Timek pyta "Uczciwie, kto przeczytał". Oczywiście każdy mówi, że przeczytał. OjekWatch śmie wątpić.

20:42 - Trizondal rzuca pomysłem przenosin z LDKS na forum. Budzi to opór starych mieszkańców. OjekWatch wraz z Timiosem z łezką w oku wspominają LDKS na Yahoo.

20:40 - Prezes Konias trochę statystyk - "w ciągu ostatnich 2 tyg. na stronach KS logowało się 112 różnych osób" - nieźle.

20:39 - "Księstwo Sarmacji potrzebuje Waszego działania, Waszego zainteresowania, tu i teraz" - Amen. A w radiu Voodoo People. OjekWatch po raz kolejny dziękuje. Książe skończył przemówienie i oddaje głos innym. Nobilitacje Konfiturki za około kwadrans.

20:38 - Książe szacuję ilość aktywnych mieszkańców na ok. 80. 45 osób na czacie. Niezły wynik.

20:35 - Książe ciężkim głosem mówi o marazmie, który zapanował w Księstwie. Zwraca uwagę na stojącą gospodarkę, nieaktualność witryn związanych z Księstwem. - co racja to racja. "Fakt jednak, że widzę Was wszystkich w tak licznym gronie (...) pozwala mi wierzyć, że - proszę o wybaczenie kolokwializmu (...) przekujemy ten marazm w orgazm" - te słowa zostaną zapamiętane na lata. Sam powieszę je sobie nad łóżkiem, jako motto nie tylko v-życiowe.

20:32 - Na czacie spicz JKM Piotra Mikołaja, a u nas komentarz. Zaczynamy od powitań. Standard. W radiu cisza. Na czacie też. Przemówienia nigdy nie powalały dynamiką. Książe nie chce mówić o tym co było i o tym co będzie. Chce podsumować stan faktyczny. "Część pierwsza nie będzie napawała optymizmem" - sala zamarła. "Ale część druga - mam nadzieję, że przeciwnie" - przez salę przetoczyło się westchnienie ulgi.

20:31 - OjekWatch na baczność. Hymn.

20:30 - W radiu apel o ciszę i zachowanie powagi. Pryh.

20:28 - Spicz Księcia Zonk. "Zaczynamy wkrótce. Wyjątkowo przemówienie będzie - krótkie. I od serca" -powiedział JKM Piotr. Na sali zapanowała trwożna cisza.

20:27 - Pierwsze słowa Monarchy - "Kto nadaje w radiu" na sali cisza. OjekWatch jako pierwsze wskazuje na DJ Chojnasia - no co? Nie nam się dostanie. Z braku moderacji Kwazi prosi o ciszę na czacie. Ciężko będzie przy 43 osobach, z czego ponad połowa to neokidsy pewni mieszkańcy pewnych terenów.

20:25 - W radiu nudne niewiadomoco, w dodatku za ciche, po AlRajńsku nie po naszemu. I tak nikt nie słucha, bo wszyscy czekają na przemowę Miłościwie-Nam-Panującego-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać. Plotki mówią, że przemówienie będzie krótkie - "Taniec z Gwiazdami" w końcu leci, nie?

20:24 - Fanfary - przybył Książe. Jako pierwszy powitał go Szynszyl OjekWatch. Byliśmy szybsi o ułamki sekund. Książe przemawia.

20:22 - "Książe będzie za chwilę" - Kanclerz von Lichtenstein. "Słyszymy o już któryś raz" - OjekWatch; "Ale teraz już na pewno" - K vL ; "To też już słyszeliśmy" -OjekWatch. Na kogo głosować w przyszłych wyborach?

20:20 - Triozndal chce zaczynać bez JKM Piotra. Skutecznie powstrzymywani jednak przez panią minister DN. Na salę wpadają kolejni spóźnieni goście. A my zacytujemy Marcina I "xDDDD". Dziękujemy, to tyle.

20:18 - W radiu romantycznie "Ja ljublju tylko tebe". Diukowi Skarbnikowowi i diuczessie Skarbnikowej najlepszego na nowej drodze!

20:17 - OjekWatch dziękuje za pozdrowienia DJ Chojnasiowi wszystkim czytającym.

20:14 - 38 osób na czacie. Część ludu domaga się przemów. Część ludu uważa przemowy za nudne. My wspieramy tą drugą grupę. Książe Marcin I chce zaczynać Liberterów. Nikt nie zauważył, że nie ma Księcia Piotra Mikołaja. Wstyd, Panowie i Panie szlachta.

20:12 - W końcu dobra muzyka w radiu. Nadesłana przez OjekWatch. Zapraszamy do słuchania!

20:09 - Dołączyło się jeszcze dwóch rotflujących starodtowców. Żeby nie było - nie tylko Baridas rotfluje. Arcytampon Tojtoński wraz z Blogiem XXVII Bravogirlą zebranym. Szkoda, że nie ma z nami Idi Amina I

20:08 - W radiu reggae od Sajlenta. Za chwilę prawdopodobnie dancehall nadesłany przez OjekWatch - znaczy kawałek dobrej muzy. Dzisiejsze obchody są inne niż wszystkie. Po raz pierwszy o nadaniu orderów i odznaczeń decyduje kapituła. Dwóch sarmatów starej daty strzeliło serdecznego rotfla z tego powodu.

20:04 - 34 osoby na czacie, nie ma Księcia, jest Kedar. Czekamy na Księcia, OjekWatch domaga się wykładu z prawa. Nieoficjalnie wiemy, że Księć spóźnia się, bo zaginęły ordery, które miało dostać OjekWatch wszyscy fajniuśni w Księstwie. Czekamy więc.

20:00 - Rozpoczynamy oficjalne obchody 6. rocznicy powstania Księstwa Sarmacji. Tzn. oficjalnie rozpoczynamy. Nieoficjalnie to na czacie nudy.

19:59 - Księcia nie ma, jest nasza kochana MDN, właśnie pojawił się Kebab. OjekWatch serdecznie dziękuje za Prodigy, oraz za pozdrowienia. Dziękujemy DJ Chojnasiowi (jedynemu który nas czyta), Pavielkowi, oraz samy sobie.

19:55 - Na czacie nic się nie dzieje, większość osób milczy, pojawiają się pierwsi oficjele KSZ. Większość wypowiedzi z czata to pomarańczowe informacje kto przyszedł, akogo rozłączyło. Słoweński rock brzmi jak brazylijskie SKA.

19:54 - Zastanawiamy się, czemu piszemy o jednej osobie w liczbie mnogiej. Czemu piszemy o sobie w trzeciej osobie przestaliśmy się zastanawiać jakiś czas temu.

19:53 - 7 minut do rozpoczęcia oficjalnych obchodów, a Księcia jak widać nie było, tak widać dalej nie widać. OjekWatch faktycznie narzeka, bo od tego jesteśmy (machają do DJ Chojnasia). W radiu słowiański rock. Miało być ostrzej, jest jak u mojej Babci na majówce.

19:48 - OjekWatch dziękuje DJowi za "Smack my bitch up", sąsiedzi Ojka nie dziękują, bo Ojek ma nowy zestaw głośników z nowym subwooferem. Na czacie tylko 26 osób. W sumie to 27, bo Skarbniqi chodzą parami.

19:44 - Po chwilowych trudnościach DJ Danielek, aka DJ Chojnaś gra. Trochę delikatnie jak dla mnie, ale co tam :) Pierwsze pozdrowienia za nami. DJowi Chojnasiowi gratulujemy dobrze ustawionego mikrofonu - brawo! No i nie zapomina, tak jak DJ Kwazi, o jego włączaniu jak do niego mówi :)

19:35 - DJ Kwazi kończy, wchodzi DJ Chojnaś. Słuchacie nas? Czytacie nas? Wszelkie uwagi piszcie w komentarzach, albo do mnie na GG (kto ma ten ma, kto nie, ma pecha)

19:31 - DJ Kwazi na odchodnym prezentuje pieśń dedykowaną naszemu kochanemu Wieńkowi - "Ballada o smutnym Wień...yy skinie" Pamiętam brawurowe wykonanie tego przeboju przez duet Kwazi-Książe, w lutym 2008r. w Kłodzku.

19:29 - "Milionerzy" zmieniają nazwę na "Liberterzy", a za konsoletą już za chwilę DJ Chojnacki-Kaczyński, albo Kaczyński-Chojnacki, nikt nie wie. A my bawimy się na czacie Sarmackim. Zaproś swoich znajomych!

19:24 - Pytanie z czata: "Dlaczego turniej w którym nie można wygrać miliona libertów nazywa się Milionerzy" DJ Kwazi na antenie proponuje odpowiedź: "Bo Calisto zakochała się w Hubercie Urbańskim". Czekamy na analizę naszych przyjaciół z Le Petit Żenuel. A co na to czytelnicy?

19:22 - Na czacie 18 osób, DJ Kwazi gra w radiu, Zielarza nie ma i pewnie nie będzie. Fajna muzyka w sumie gra. Ojek dalej kmini jakby tu sobie okienka ułożyć. Zastanawia się również czemu za pewne rzeczy nie wziął się wcześniej. Jakie? Niespodzianka!

19:17 - Avistacka coś rwie. Korzonki? Na czacie 17 osób. W tym dwa klony Aviego. Słit :)

19:14 - Silent po raz pierwszy stwierdza, że jest wredny. Łał, toć mi nowość. Ojek pozdrawia wszystkich którzy od niego coś chcą. Ojek dziękuje Mamie za pokazanie programu Mistrz Klawiatury 2, dzięki któremu się Ojek nie gubi.

19:11 - Przepraszamy kaw. Iontza za zasłonięcie jego informacji o rocznicy. Sorry Winnetou, byznes ys byznes.

19:09 - Na czacie coraz więcej osób, na GG ludzie do mnie piszą, a ja się gubię w okienkach. Prawdopodobnie do 20:00 częstotliwość newsów nie będzie porażająca. Ale co tam, i tak mnie kochacie. Za wszelkie literówki przepraszam, poprawię jak skończę.

19:01 - To co? Zaczynamy drugie w historii OjekWatch? Na czacie robimy BeforeParty, czekamy do 20:00 na oficjalne obchody. Słuchamy Radia Teutonia, na antenie którego szaleje DJ Kwazi. Publika domaga się DJ Zielarza. Jak nie wiecie kto to, żałujcie.

Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 785 razy.

Komentarze

2008-05-25 19:08 - autor: Daniel bar. Chojnacki-Kaczyński
Wiwat OjekWatch! Wiwat Variat Max!

2008-05-25 20:35 - autor: Konrad „Sobik” de Luna y Euskadi
A radio nawet fajne. Tylko póki co jest ciche... :D

2008-05-25 20:53 - autor: Marcin „Komo” kaw. Komosiński
Ojek, nie traktuj moich wypowiedzi jak stanowiska Trizondalu. :P

2008-05-25 21:43 - autor: Jakub „Morpheus” v-hr. Kaczyński
Dogonisz -- i przegonisz! Syn mnie przegonił, tak jak mu wróżyłem na Zjeździe (wygrałem flaszkę! ;D), więc Ty też dasz radę ;)

2008-05-25 21:45 - autor: Bartosz „Ojebejbe” kaw. von Thorn-Mackiewicz
Ale się o flaszkę nie zakładam :P

2008-05-25 21:52 - autor: Jakub „Morpheus” v-hr. Kaczyński
Oj tam ;P Jak przegonisz mnie w tytulaturze, to ktoś postawi ;d Albo ja -- gratulując, albo Ty -- z radości ;D

2008-05-25 22:06 - autor: Bartosz „Ojebejbe” kaw. von Thorn-Mackiewicz
To ja propnuję Ja i Ty, coby nie zabrakło. Sija na zjeździe :D Ale w tym roku na pewno!

2008-05-26 11:33 - autor: Guedes „Loku” de Lima
Brawo ;)

2008-05-26 13:05 - autor: Michał Maria Groń-Kapiszon
Idi Amin I był wtedy na mszy w bazylice Wande Kryszna w Ferze. Sprawy wiary są ważniejsze niż beztroskie spożywanie alkoholu.

2008-05-26 14:30 - autor: Krzysztof „Kwazi” hr. Konias
Ja chciałem zauważyć, że radio nazywa się TeutoniaONE, anie "Teutonia".
Najlepsza część audycji była między 23:00 a 00:30.

2008-05-26 15:17 - autor: Bartosz „Ojebejbe” kaw. von Thorn-Mackiewicz
@Michał Maria - ubolewamy, że Idi Amin nie był obecny. Naprawdę szkoda

@Kwazi - przepraszam, z rozpędu zapominałem o "ONE"

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.062 sekundy