Dziś jest 31 marca 2020 r.
6521. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3448. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3148. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Redaktor Naczelny da pracę!"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

03 maja 2008 r., 14:32 — Mateusz Cezar

Redaktor Naczelny Bramy Sarmackiej, Mateusz bar Cezar, ogłasza nabór redaktorów do oficjalnej agencji informacyjnej Księstwa Sarmacji.

Wymagania wielkie nie są - znajomość zwyczajów oraz podstaw funkcjonowania Księstwa Sarmacji, umiejętność tworzenia poprawnych pod względem gramatycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym tekstów (artykuł, felieton, reportaż, wywiad), płynność wyrażania myśli, lekkie pióro. Od redaktora Bramy Sarmackiej wymaga się publikowania co najmniej jednego artykułu tygodniowo.

Wysokość wynagrodzenia redaktora Bramy Sarmackiej zależna jest od ilości napisanych przez niego artykułów - stawka podstawowa za pojedynczy artykuł wynosi 10 libertów, jednakże w zależności od oceny jakości, Redaktor Naczelny przyznaje dodatek - za artykuł, którego jakość została określona jako "dobra", przyznaje się dodatek w wysokości czterech libertów, za artykuł którego jakość określona została jako "bardzo dobra", przyznaje się dodatek wysokości osiemnastu libertów. Wynagrodzenia nie wypłaca się, jeżeli artykuł jest zamieszczeniem oficjalnego stanowiska Rządu lub innego organu publicznego Księstwa Sarmacji lub jeśli jego wartość merytoryczna została określona jao "mierna" lub "dostateczna" (Rozporządzenie Kanclerza nr 5/2008 o wynagrodzeniach funkcjonariuszy państwowych z dnia 14 kwietnia 2008 r).

Podania o pracę proszę kierować na adres poczty elektronicznej mateuszkudla@gmail.com, podając swoje ID, imię, nazwisko, wiek oraz artykuł próbny.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 447 razy.

Komentarze

2008-05-03 14:41 - autor: Robert Janusz kaw. von Thorn-C*****ski
Nie osiemnastu, a ośmiu ;)

I zgłaszam się :)

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.042 sekundy