Dziś jest 19 stycznia 2021 r.
6815. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3742. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3442. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Prace nad Syriuszem trwają!"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

28 sierpnia 2004 r., 18:24 — Wieńczysław Wiensko

Mateusz brn Gawenda Minister Infrastruktury Księstwa Sarmacji powiadomił, że wznowienie działania Syriusza nastąpi jutro 29.08. Oraz przedstawił plan działania na najbliższy czas:

- wznowienie zapisu nowych mieszkańców i rejestracji przedsiębiorstw punkt zostanie zrealizowany raczej jeszcze dziś.

- nowa baza terenów Nowa baza zmieni system oznaczania terenów w Sarmacji. W przyszłości wprowadzi też ona wykańczalność surowców, dostępność dróg, elektryczności i kanalizacji, lecz w tej chwili opcje te będą zamrożone (nie można wszystkiego na raz wprowadzać). Opcje te będą stopniowo odblokowywane, gdy zostanie zbudowana infrastruktura kanalizacji, sieci energetyczne, drogi i tory. Liczę tutaj na współpracę z APiT.

- innowacje w magazynach Właśnie ten punkt był ów niespodzianką. Co mam na myśli? Otóż firmy nie będą mogły w swoich magazynach mieć więcej towarów, niż pewna ilość (ile - sprawa jeszcze do omówienia). Jeżeli będą chciały mieć więcej, będą musiały skorzystać z usług firm magazynujących. Poza tym, mieszkaniec nie będzie mógł w swoim profilu przechowywać żadnych rzeczy. Będą mogły być one na niego sprzedane, ale nie będzie mógł mieć ich bezpośrednio "w sobie". Za to rzeczy te będą mogły się znajdować w ich domach (oczywiście dom będzie miał pewną pojemność). Tutaj zostanie wprowadzony pierwszy argument dlaczego warto mieć dom.

- współczynniki mieszkańców Rzecz o której mówiło się od dawna. Każdy mieszkaniec będzie miał kilka współczynników, od których zależeć będzie np. efektywność pracy, ryzyko zgonu itd. Jakie to będą współczynniki - kwestia jeszcze nie w pełni omówiona, ale na pewno mieszkańcy będą z wyprzedzeniem poinformowani o tym, jakie to współczynniki, jak się zmieniają i co od nich zależy. Wprowadzi to nowe branże i kolejny rynek nieskończonego zbytu - szpitale i farmaceutykę.

- innowacje w budynkach Wprowadzone zostanie zużywanie się budynków firmowych i mieszkalnych, co wymusi konieczność ich obdubowy co jakiś czas, być może remontu. Tworzy to kolejny rynek nieskończonego zbytu.

- nowe towary z działu użytkowych dla mieszkańców Czyli ubrania, dywany, telewizory... Wszystko co może przydać się w domu. Ich posiadanie będzie wpływało na współczynniki mieszkańca. Kolejny rynek nieskończonego zbytu...

Minister ogłosił też, że można, prezentować własne pomysły w kwestii dotyczących tematów prac i proponować różne zmiany.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 318 razy.

Komentarze

2005-04-08 23:57 - autor: patryk "snoobik" bones
a ja myslalem ze posiadanie domu nie musi byc argumentowane:)

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.03 sekundy