Dziś jest 19 stycznia 2021 r.
6815. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3742. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3442. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Plany Wizyty w Trizondalu"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

29 maja 2007 r., 15:27 — Leszek Karakachanow

Kanclerz wraz z Ministrem Dziedzictwa Narodowego 3 czerwca wybierają się do Trizondalu. Wizyta ma na celu poznanie kultury tego nowego kraju i zachowanie jej dla potomności, a także kontrolę włądzi i zainteresowanie szerszej publiczności tą mało znaną prowincją. Oficjalny plan przedstawiły dziś władze Trizondalu

Przylot Kanclerza Sarmacji planowany jest na niedzielę w godzinach porannych, o godz. 10 na placu przed siedzibą Księcia Trizondalu rozpocznie się modlitwa z udziałem Kardynała Mikołaja Arped-Muzyk i wiernych w intencji przybywającego gościa.
Telewizja Trizondalu na czele z Panem Krzysztovem von Latoo będzie na bieżąco rejestrowała przebieg wizyty.
Szacuje się, że w trizondalskim spotkaniu z Kanclerzem Sarmacji weźmie udział około 3/4 mieszkańców.
Uroczystości otworzy msza, którą odprawi kardynał Mikołaj Arped Muzyk w zastępstwie przebywającego na wizytacji w Rzeczypospolitej Sclavińskiej kard. Michaela von Lichtensteina.
Kanclerski śmigłowiec ma wylądować na placu przed Pałacem Księcia Trizondalu. Pan Dariusz Makowski samochodem przejedzie ulicami Trizondalu.
Podczas krótkiej wizyty towarzyszyć mu będą osoby będące w Rządzie Trizondalu, a obywatele będą go mogli witać w czsie przejazdu ulicami stolicy.
Około godz. 14 na szczycie rozpocznie się cześć w której wezmą udział najwyższe władze Trizondalu. Kanclerz najpierw wygłosi przemówienie do polityków, a następnie będzie miała mkiejsce szeroko zakrojona dyskusja i rozmowy dotyczące spraw polityki i spraw najbardziej ważnych dla Trizondalu.
Jego wystąpienie ma trwać około 30 minut. Następnie wszyscy udadzą się do Pałacu Króleswskiego na uroczysty obiad i rozpocznie się część nieoficjalna.
W tym czasie wszyscy mieszkańcy i obywatele będą mogli korzystać z wielu atrakcji na świeżym powietrzu jak i uczestniczyć w spotkaniach na czacie. Po części nieoficjalnej nastąpi uroczyste pożegnanie Kanclerza Sarmacji na placu przed Pałacem Królewskim, a następnie zostanie on przewieziony do miejsca w którym znajduje się śmigłowiec. Po tym na placu przed Pałacem rozpocznie się całonocny maraton muzyczny pod hasłem
Jesteśmy razem, który potrwa do rana dnia następnego.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 321 razy.

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.027 sekundy