Dziś jest 2 czerwca 2020 r.
6584. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3511. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3211. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Stan Wyjątkowy"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

30 czerwca 2004 r., 09:26 — Juliusz Cezar

Kilka dni temu, dawny Kanclerz Sarmacji, twórca Sarmackiego Serwisu Wyborczego, zasłużony obywatel naszego Państwa, postanowił zablokować serwery Księstwa. Robert C*****ski, bo tak właśnie nazywa się ów terrorysta, obrażał wcześniej Jego Wysokość Księcia na Liście Dyskusyjnej Sarmacji, w sms-ach, ciągłych telefonach itp. Nałożono na niego moderację i odebrano mu tytuł szlachecki. Serwery odblokował po kilku godzinach, jednak w Księstwie został wprowadzony Stan Wyjątkowy, Jego Wysokość Książę Piotr zakupił nowy serwer, na który Minister Infrastruktury - Mateusz Gawenda, do tej pory przenosi strony, skrypty, systemy i bazy danych Sarmacji. Bank i System Gospodarki zostały zablokowane, a Sarmacja ma teraz już tylko jeden, jedyny adres: www.sarmacja.org. Stan Wyjątkowy opóźnił między innymi otwarcie nowego Banku, na który tak z niecierpliwością czekaliśmy (i czekamy).

Po kilku dniach, Robert C*****ski powrócił jednak do Księstwa, przeprosił Sarmatów, okazał skruchę i cierpliwie czeka na proces w Sądzie. Przypominamy, że wszystkie prywatne konta na www.sarmacja.iserwer.net również są przenoszone na nowy serwer, przez co wiele z nich ciągle jest zablokowane.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 301 razy.

Komentarze

2004-07-02 18:40 - autor: Mateusz Kamiński
Czyżby stego powodu jak się próbóje zalogować albo przeglądam firmy i mieszkańców pokazuje mi się tylko górne logo Księstwo Sarmacji i nic więcej ?

2005-04-06 23:16 - autor: patryk "snoobik" bones
wiec to tak wygladalo...

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.052 sekundy