Dziś jest 22 lutego 2020 r.
6484. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3411. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3111. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Oświadczenie Redaktora Naczelnego"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

18 lutego 2007 r., 22:37 — Michał Sosnowiecki

Szanowni Czytelnicy Bramy!

Rozumiem wasze zdenerwowanie ostatnimi wybitnie politycznymi publikacjami w Bramie. Chodzi przede wszystkim o artykuły "Ożywienie SPD" i "Renesans NZM? - czyli czemu nie powinno być polityki w BS :P". Autorzy obu tekstów zostali przeze mnie upomnieni. Ale nie tylko oni winni są całej sprawy. Przede wszystkim winny jestem ja. Sam nie stosuję się ściśle do zapisów Ustawy o Bramie i Regulaminu Bramy za co przepraszam. Swoje błędy postaram się naprawić a potem mam nadzieję inni zaczną się poprawiać.

W pierwszej kolejności przepraszam za niepublikowanie na Liście Dyskusyjnej decyzji o przyjęciu redaktora do pracy. Błąd postaram się naprawić natychmiast publikując wszystkie 'utajnione' decyzje.

Nie mniej istotne jest moje ogólna pobłażliwość na kwestie nieaktywnych redaktorów. Wszyscy, którzy w ciągu ostatniego miesiąca nie napisali żadnego artykułu zostaną zwolnieni z redakcji. Natomiast weryfikacją pozostałych zajmę się za dwa tygodnie.

Postaram się egzekwować wobec redaktorów zapisy Regulaminu Bramy. W końcu składając podanie do pracy w Bramie zaakceptowali fakt, że będą się do niego stosować.

W ciągu tygodnia po konsultacji z redaktorami zaproponuję Księciu lifting "regulaminu Bramy".

Natomiast w kwestii rządowych oświadczeń. Wiem, że ostatnio jest ich dużo, niektóe traktują o nieistotnych sprawach itd. Ze swojej strony mogę jedynie zaapelować do Pana Podkanclerzego o rozsądne korzystanie z możliwości zamieszczania ogłoszeń, stworzene np. cotygodniowego sprawozdania z prac Rządu. Mogę tylko apelować, ponieważ ustawa o Bramie zobowiązuje Bramę publikowania oficjalnych komunikatów m.in. rządu i tyle. Ponadto zaznaczam, że Pan Podkanclerzy nie jest redaktorem Bramy i z tytułu zamieszczania artykułów nie pobiera żadnych wynagrodzeń.

Mam nadzieję, że Drodzy Czytelnicy wybaczą nam nasze dotychczasowe błędy.

(-)Michał Sosnowiecki
Redaktor Naczelny Bramy
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 262 razy.

Komentarze

2007-02-19 12:51 - autor: Kryspin hr. "Retro321" Bober
Powiem wprost: kiedy nie oświadczenia pojawiały się tylko na
liście dyskusyjnej, zarzucano mi, że nie wszyscy korzystają
z LDKS i takowe powinny znajdować się również w
"Bramie", by każdy mieszkaniec miał do nich dostęp.
Teraz, kiedy tak robię, znów jest źle.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.043 sekundy