Dziś jest 4 lipca 2020 r.
6616. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3543. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3243. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Odezwa Marchii Trzyczaszkowskiej"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

23 marca 2004 r., 00:26 — RCA

W późnych godzinach wieczornych Namiestnik C*****ski wydał odezwę do mieszkańców Złotego Wybrzeża. Wyszedł w niej na przeciw pojawiającym się obawom.

Czołem Żołnierze, Szanowni Mieszkańcy Sarmacji i Złotego Wybrzeża

Nie przybywamy tu walczyc. Przybywamy by Wam pomoc. Pomoc Złotemu Wybrzeżu znow sie stac jednak z najcenniejszych pereł Sarmackich. By historia zatoczyła koło. By ziemie Sarmackie pozostały Sarmackimi.

Nie mozemy biernie przygladac sie imperialistycznym zakusa innych nacji. Sarmacja jest jedna i jeden w nas sie pali Duch.

Nie ogladajmy sie na Rzad Centralny, ktory nic nie robi. Wezmy Swoje sprawy w Swoje rece. Sami pobudujmy drogi i domy w swoich malych ojczyznach. Pomyslny rozwoj Złotego Wybrzeza to pomyslny rozwoj Sarmacji.

Marchia Trzyczaszkowska moze i chce zapewnic rozwoj Perle Sarmacji. Naszym celem jest by Poludnie Sarmacji bylo kraina miodem i mlekiem plynaca. A tego dokonac mozemy wspolnie!

Bracia ze Złotego Wybrzeza. Porzuccie swe szance. Dajcie Szanse swojej prowincji. Nie przybylismy palic i grabic. Przybylismy budowac i rozwijac! Przylaczcie sie do nas! Dzis, dla jutra Sarmacji!
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 296 razy.

Komentarze

2004-03-23 06:57 - autor: Dominik Janusz Lis
Dalej nie wiem, o co chodzi:) Aha... Może mnie ktoś łaskawie wrzucić na listę dyskusyjną? mejl to: salem69@o2.pl Będę wdzięczny:)

2004-03-23 07:15 - autor: Juliusz Cezar
A ja chciałem zostać namiestnikiem Złotego Wybrzeża... :/

2004-03-23 14:34 - autor: Robert Janusz C*****ski
Panie Juliszu! Potrzebny nam ktos do codziennego zarzadzania nowymi ziemiami! Zapraszam do kontaktu. Dotacje dla TVS zapenione!!!

2004-03-23 18:17 - autor: Juliusz Cezar
Ja chciałem wcześniej pomóc i zrobiłbym to dosłownie jutro... kiedy Pan wszedł mi w drogę - to się nazywa zwykła chciwość... i proszęnie zgrywać dobroczyńcy.

2004-03-24 17:28 - autor: Zbyszko Broniek
Ty miałbyś być namiestnikiem ?? Ludzie, co tu się dzieje.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.051 sekundy