Dziś jest 6 czerwca 2020 r.
6588. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3515. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3215. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Nowy numer Ab Ovo. Nareszcie."

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

22 marca 2004 r., 16:24 — RCA

Dzień wczorajszy był dniem niesamowitym. Pomijając zupełnie ciekawą rocznicę 666 dnia istnienia Księstwa Sarmacji, należy z całą mocą wskazać na największe wydarzenie kulturalne ostatnich sarmackich miesięcy.

Mowa tu oczywiście o najnowszym, nieco już jednak wystygłym, numerze Ab Ovo. Sarmackiego Brukowca Kulturalnego. Zaszczyt tym większy, że wydanie owego numeru odtrąbiono radośnie już trzy! tygodnie temu. Jednak, jak wiadomo, co ma wisieć nie utonie.

Wszyscy spragnieni kulturalnej uczty nie mogą się czuć zawiedzeni. Liczne opowiadania, Trendgenerator, plotki, pamflety, fraszki, sonda, giełda Ap-Dałn, i wiele wiele innych smakołyków czeka na każdego kto wejdzie na witrynę AbOvo.

Naczelny Brukowca napisał:Przede wszystkim, mam obowiązek przestrzec stałych czytelników – stare Ab Ovo nie powraca w zmienionej szacie graficznej. Przed Wami zupełnie nowa gazeta – Brukowiec Kulturalny. Związana z waszym ulubionym czasopismem bardzo cienkim sznurkiem. Zrezygnowaliśmy z wydawania opiniotwórczego tygodnika, bo w wirtualnych warunkach jest to zadanie nie tylko trudne, ale i zbędne. Postawiliśmy na szeroko rozumianą kulturę, satyrę i prowokację. Jesteśmy nieregularnym periodykiem artystycznym. Mało będzie na naszych łamach poważnej publicystyki, w zamian oferujemy postmodernistyczne bogactwo treści literackich, społecznych i światopoglądowych. Chcemy dać nieszablonowym mieszkańcom całego v-świata potężną broń – solidną dawkę niebanalnej twórczości wyposażonej w dystans do otaczającej rzeczywistości, autoironię i poczucie humoru, oferujemy także miejsce na publikację własnych prób artystycznych z możliwością przedstawienia się szerokiej widowni.

Nam pozostaje życzyć wielkich sukcesów, licznych skandali i pozwów.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 327 razy.

Komentarze

2004-03-22 16:44 - autor: Michaś Winnicki
Skandale już zaczęły się. Szczęśliwię. ;)

2004-03-22 19:48 - autor: Marcin Jordix
Czytałem i tak się zaczytałem, że wczoraj hmm...tzn dzisiaj:) poszedłem sapć o 2 rano ! gorąco polecam !

2004-03-22 23:02 - autor: Wojtek Zieliński
Mi rowniez sie bardzo podobalo, chociaz jeszcze wszystkiego nie przeczytalem - najlepsze kaski zawsze zostawiam na pozniej :)

2005-04-03 13:49 - autor: patryk "snoobik" bones
a ja nie czytalem. i pewnie nie bede miec okazji.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.039 sekundy