Dziś jest 18 lutego 2020 r.
6480. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3407. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3107. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "Teutonia Open"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

01 kwietnia 2006 r., 08:43 — Leszek Karakachanow

Autor jest w NZM

Mam zaszczyt zaprosić was na otwarte mistrzostwa Teutonii w boksie. Odbędą się one 8 kwietnia br. w Margonie, na trawiastej arenie przy ul. Hybrykańskiej, nad samym morzem. Rywalizacja odbędzie się systemem pucharowym, sędziuje Rafał v-hr. Szcześniewski, sędzia bokserski klasy międzynarodowej. Zapisy są przyjmowane do godz. 23.59 7 IV. W zapisie trzeba podać imię, nazwisko i parametry. Zasady na stronie SZB . Organizator nie ma dostępu do archiwów SZB i nie korzysta ze starych parametrów. Nagrody dla zwycięzców w wyskości 20, 10 i 5 lt zostały ufundowane przez Narodowy Związek Monarchistyczny. "NZM - nie tylko polityka."

Równolegle odbędzie się konkurs na najlepszego sprawozdawcę radiowego. Sprawozdania z walki finałowej w formacie mp3 (do. 5 min) należy przysłać na adres llll@vp.pl w ciągu 7 dni od opublikowania wyników Teutonia Open. Prosimy pamiętać - liczy się nie dokładne opisanie walki, a walory estetyczne audycji (również muzyka). Juri będzie składało się z organizatora, przedstawicieli sponsorów i przedstawiciela Margon. Dokładny skład juri zostanie podany w późniejszym terminie. Juri nie składa się z przedstwicieli SV, bo to do nich jest skierowany ten konkurs. Sponsorzy ufundowali wspaniałe nagrody w wysokości 50, 30 i 20 lt. Organizator dziękuje Magazynowi Talk i domenie www.sarmacja.net za wsparcie tej inicjatywy.

Równolegle odbędzie się Teutonia Open w snookerze.Zostanie on rozegrany na stołach w Zielnyborze. Zawody odbędą się w dniach 7-8.04.2006
Dane w postaci:
Imię i Nazwisko
Numer GG
Adres e-mail
należy przesyłac na ojejebejbe@... bądź, przez GG: 853388 do 06.04.06 do godz. 15:00 Nagrody za trzy pierwsze miejsca i udokumentowany (w postaci zrzutu ekranu) najwyzszy brejk turnieju.
Sedziami glownymi turnieju beda:
Bartek 'Ojebejbe' Mackiewicz
Bartek 'Fenrir' kaw. Janiczek-Chojnacki
Patronat nad turniejem obejmują Soltys Zielnyboru,Magazyn Talk i Narodowy Zwiazek Monarchistyczny.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 254 razy.

Komentarze

2006-04-01 09:06 - autor: Kryspin bar. "Retro321" Bober C*****ski Winnicki
Ja bym usunął kropki w tytule w Twoich artach :P

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.042 sekundy