Dziś jest 6 czerwca 2020 r.
6588. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3515. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3215. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > "A co tam panie w dziennikarstwie?"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

01 kwietnia 2006 r., 00:34 — Michał kawaler Radecki

(autor artykułu jest członkiem zwyczajnym Narodowego Związku Monarchistycznego)

Ostatni okres nie był dosyć szczęśliwy dla mediów - po wyborczej gorączce i okresie oskarżeń skierowanych przez NZM w kierunku rządzącej SPD w BS nastała chwila uspokojenia, choć można to też nazwać chwilą refleksji. Co prawda ostatnio na LDKS ani na świeżo uruchomionym forum nie ma zbyt wiele spraw godnych opisania przez tak prestiżowy środek przekazu jakim jest BS, ale nie należy ukrywać że redakcja ma nieoficjalny urlop.

Naczelny niestaty opuścił nas przymusowo, Maciej Poleszczyk odszedł aby zaprotestować przeciwko obowiązkowi umieszczania przynależności partyjnej przed artykułami, a pozostali redaktorzy czyli Mateusz Cezar, Bartek Janiczek oraz Ja nieco się pospaliśmy... chociaż Kanclerzowi wybaczyć można, gdyż ostatnio ma bardzo wiele obowiązków nie cierpiących zwłoki... Fenrira też ciężko oskarżać znając jego sytuację, więc zostaję JA...

Przepraszam, przepraszam... Niech zginę ja i pchły moje.

Z innej beczki ale na tyen sam temat - po 69 numerach żegnamy z żalem Dziennik Grodziski, czyli jedyne pismo w Sarmacji które ukazywało się regularnie codziennie przez ponad 2 miesiące. Niesty powodem zamknięcia tego wspaniałego dziennika był brak czasu Redaktora Naczelnego.

Zaniepokojonych uspokajam - to nie oznacza zminiejszenia aktywności naszego wspaniałego i ukochanego Ojca Świeckiego Samiego Urabana I aka Troy. Sam zapowiada że zajmie się kilkoma inicjatywami, wśród których są np. wydanie zebranych odcinków "Gromu z jasnego nieba" autorstwa literata Nowickiego oraz niedawno zaczętej seri "Cichy glon". Uważny obserwator może się też dopatrzeć np.zapowiedzi kolejnej już reaktywacji AB OVO, legendarnej już gazety będącą ośrodkiem wszechsarmatyzmu i antyscholandyzmu.

Jeżeli te wiadomości (cytowane za markizem C*****skim) okażą się prawdziwe, można by powiedzieć wprost "Umarł Król, niech żyje Król!".

Mozna by zakończyć słowami - jeszcze media nie zgineły... i nadejdą lepsze dni.

Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 309 razy.

Komentarze

2006-04-01 01:03 - autor: Michał kaw. "Karol Młot" Radecki
Ale kurde to jest pozytwny art :P A miał być poesymistyczny
:P

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.045 sekundy